Používáte zastaralou verzi internetového prohlížeče. Některé části webových stránek nemusí fungovat správně. Číst více
info@kempdrevic.cz
+420 736 629 644

Ubytování

Chatky

Chatky

V autokempu je k dispozici 15 čtyřlůžkových chatek vybavených lednicí, umyvadlem s bojlerem, elektrickou zásuvkou 230V, stropním svítidlem, šatní skříní, stolem a židlemi. Před každou chatkou je k dispozici dřevěná lavička a plastový stůl se židlemi. Chatky pronajímáme včetně lůžkovin a povlečení.
Louka pro stany a karavany

Louka pro stany a karavany

O rozloze 1 ha (10000 m2) je částečně porostlá vzrostlými stromy, pod kterými naleznete stín pro umístění svého stanu nebo karavanu. Na louce je k dispozici celkem 51 elektrických zásuvek v 17 přípojných místech (max. 230V / 16A). Parkování osobních vozidel je možné na louce u stanu.

Wi-Fi

Připojení v areálu kempu zdarma. Heslo obdržíte na recepci.
Centrální ohniště

Centrální ohniště

Se zásobou dřeva zdarma a dřevěnými lavicemi pod stromy za recepcí.
Bazén

Bazén

Pro ubytované je k dispozici Bazén s filtrací a solárním ohřevem o rozměrech 8,0 x 3,5 x 1,2 m (33.6 m3).

Kuchyňka

Je vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dvojdřezem s teplou vodou, plotýnkovými vařiči a základním nádobím. Další potřebné nádobí je možné zapůjčit na recepci. Za kuchyňkou je jídelní kout pro nerušenou konzumaci připravených jídel.
Umývárna a sprchy

Umývárna a sprchy

Jsou umístěny v samostatné zděné budově. V každé části (ženy/muži) je 15 umyvadel s teplou vodou a 5 sprchových kójí. Sprchy jsou napojeny na mincovníky (20 Kč – max. 10 minut).
Dětské hřiště

Dětské hřiště

Pro nejmenší návštěvníky s trampolínou, houpačkami, kolotočem a prolézačkou.

Antukové kurty

Vedle autokempu můžete využít na volejbal, nohejbal nebo tenis. Na recepci je možné vypůjčit potřebné sportovní vybavení.

Pingpongový stůl

Pro hosty autokempu s možností zapůjčení pálek a míčků na recepci.

Půjčovna sportovních potřeb

Na recepci nabízí možnost zapůjčení tenisových raket, pingpongových pálek, volejbalových a fotbalových míčů, badmintonových raket. Dále létající talíře, petanque, kroket a ringo kroužky.

Úschovna jízdních kol

Je ubytovaný cyklistům zdarma k dispozici v uzamčené stavební buňce.
Stravování

Stravování

O Vaše stravování se ochotně postarají v Hospodě u Kubíků (dříve hospůdka 'Na návsi') vzdálené 200 metrů od kempu. Telefon: +420 774 824 758, E-mail: ukubiku.drevic@seznam.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace